Logowanie
Nie masz u nas konta?
Zarejestruj się!
Korzystaj ze wszystkich przywilejów
Aktywacja konta
Przypomnij hasło
  lub
Rejestracja
* dane wymagane
zaznaczenie klauzuli 2 i 3 jest dobrowolne, ale konieczne w celu otrzymania od nas informacji marketingowych
Co zyskujesz?
Dostęp do historii zamówień
Darmowy transport zakupów
powyżej 250zł
Skrócenie procedury zamówienia dzięki wyeliminowaniu konieczności wypełniania formularzy danych
Śledzenie statusu zamówień
Nie masz zainstalowanego flash
player-a, kliknij aby pobrać
Twoje zakupy
brak produktów w koszyku
Łączna cena:
0,00
eCardMaster CardVisaPayPal
Klipy
Leniwiec
Moje Miasto
Klip promujący album "RAJ"
Gaba Kulka
Jeszcze
Akurat
Miłość
ØRGANEK
O, matko!
Helloween
My God-Given Right
Cradle Of Filth
Right Wing Of The...
Korpiklaani
Pilli On Pajusta...
Behemoth
Messe Noire
Thy Disease
Global Technocratic...
Agnostic Front
'The American Dream...
Aktualności
ØRGANEK PREZENTUJE PREMIEROWY UTWÓR
2019-02-19
Na dzień 29 marca bieżącego roku planowana jest reedycja bestsellerowego albumu formacji ØRGANEK, zatytułowanego „Czarna Madonna”. Reedycję płyty w nowej szacie graficznej zapowiada premierowy utwór zatytułowany „Niemiłość”, którego można posłuchać tutaj: https://youtu.be/zBE_yoLBpWY

więcej »
„SEN O 7 SZKLANKACH”, czyli piosenki z dzieciństwa zespołu COMA
2019-02-12
Już 15 marca będzie miało premierę nowe, wyjątkowe wydawnictwo grupy Coma, zatytułowane „Sen o 7 szklankach”. Jest to siódmy album studyjny w dyskografii łódzkiego zespołu. Materiał promowany jest singlem „Fantazja”, którego można posłuchać tutaj: https://youtu.be/xrHtwPIiVeU

więcej »
Start nowego internetowego programu historycznego! Odcinek pierwszy: „Obrona Wizny”
2019-02-07
Gwiazda tegorocznej edycji Mystic Festival, ciesząca się honorowym obywatelstwem Polski grupa Sabaton przywołuje jeden z najbardziej doniosłych momentów w historii naszego kraju w pierwszym odcinku swojego historycznego programu internetowego.

więcej »
COMA PREZENTUJE SIĘ Z BLISKA, CZĘŚĆ 3
2019-02-06
Jesienią 2018 roku zespół COMA obchodził 20 lecie swojej działalności. Z tej okazji grupa odbyła trasę koncertową pt. "Blisko". Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ zespół postanowił wrócić do korzeni, grając koncerty w małych salach "Blisko" ludzi.

więcej »
COMA PREZENTUJE SIĘ Z BLISKA, CZĘŚĆ 2
2019-02-01
Jesienią 2018 roku zespół COMA obchodził 20 lecie swojej działalności. Z tej okazji grupa odbyła trasę koncertową pt. "Blisko". Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ zespół postanowił wrócić do korzeni, grając koncerty w małych salach "Blisko" ludzi. „Chcieliśmy pozostawić po tej trasie wyjątkową pamiątkę. Powspominać i pogadać o 20 latach zespołu. Artur Rawicz podczas jednej z rozmów opowiedział nam o swoim pomyśle, o Photo Podcast. Uznaliśmy, że skoro wracamy do małych sal i w pewnym sensie cofamy się w czasie to dlaczego nie zastąpić popularnych dzisiaj nagrań video zdjęciami”.

więcej »
ABRADAB PRZEZENTUJE „HORYZONTY”
2019-01-31
„Horyzonty” to czwarty singiel promujący nową płytę abradAba „048”, w którym artysta porusza kwestię powszechnego hejtu. Teledysk do utworu można zobaczyć tutaj:

więcej »
COMA PREZENTUJE SIĘ Z BLISKA
2019-01-24
Jesienią 2018 roku zespół COMA obchodził 20 lecie swojej działalności. Z tej okazji grupa odbyła trasę koncertową pt. "Blisko". Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ zespół postanowił wrócić do korzeni, grając koncerty w małych salach "Blisko" ludzi.

więcej »
VLTIMAS, BATUSHKA, JINJER i ENTROPIA dołączają do składu MYSTIC FESTIVAL!
2019-01-22
Znamy nazwy kolejnych zespołów, które pojawią się na tegorocznej edycji MYSTIC FESTIVAL. Na scenie, obok SLIPKNOT, SABATON, WITHIN TEMPTATION, SOULFLY, KING DIAMOND, EMPEROR, AMON AMARTH, POWERWOLF, IN FLAMES, TRIVIUM, TESTAMENT, CARCASS, POSSESSED, ELUVEITIE, IMMOLATION, MUNICIPAL WASTE, HATEBREED, CROWBAR i POWER TRIP zobaczymy zespoły VLTIMAS, BATUSHKA, JINJER i ENTROPIA. Festiwal odbędzie się w dniach 25 - 26 czerwca w TAURON Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga i trzecia scena oraz miasteczko festiwalowe. W ciągu dwóch dni, na trzech scenach, pojawi się 28 artystów! Informacje o kolejnych Artystach i niespodziankach podamy wkrótce!

więcej »
PRZERWA ŚWIATECZNO/NOWOROCZNA -----27.12.2018-14.01.2019----
2018-12-21
SZANOWNI KLIENCI, niniejszym informujemy, iż w związku z PRZERWĄ SWIĄTECZNĄ- CZARTEK, 27 grudnia to OSTATNI DZIEŃ, W KTÓRYM BĘDZIEMY REALIZOWAĆ ZAMÓWIENIA. WRACAMY OD 16 STYCZNIA 2018! WESOŁYCH ŚWIAT i HEAVY X-MASS!!!

więcej »
BEHEMOTH PREZENTUJE NOWY TELEDYSK
2019-01-09
Po zakończeniu amerykańskiej trasy koncertowej w roli headlinera, Behemoth prezentuje nowy teledysk i rusza w trasę europejską. Klip do utworu „Ecclesia Diabolica Catholica” wyprodukowany przez Grupę 13 (http://www.grupa13.com) można zobaczyć pod tym linkiem: https://youtu.be/HKWqzjQAv14

więcej »
IN FLAMES, SOULFLY, POSSESSED oraz HATEBREED kolejnymi zespołami na MYSTIC FESTIVAL!
2018-12-12
Dolewamy oliwy do ognia! Podczas nowej edycji MYSTIC FESTIVAL na scenie, obok SLIPKNOT, SABATON, WITHIN TEMPTATION, KING DIAMOND, EMPEROR, AMON AMARTH, POWERWOLF, TRIVIUM TESTAMENT, CARCASS, ELUVEITIE, IMMOLATION, CROWBAR, MUNICIPAL WASTE i POWER TRIP pojawią się zespoły IN FLAMES, SOULFLY, POSSESSED i HATEBREED. Festiwal odbędzie się w dniach 25 - 26 czerwca w TAURON Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga i trzecia scena oraz miasteczko festiwalowe. W ciągu dwóch dni, na trzech scenach, pojawi się 28 artystów! Informacje o kolejnych Artystach i niespodziankach podamy wkrótce!

więcej »
AbradAb prezentuje teledysk do drugiego singla pt. \
2018-12-05
„Wir” to ulubiony singiel abradAba z albumu „048”, do którego obraz stworzył Mateusz Holak. To enigmatyczny teledysk, którego klucz do interpretacji ukryty jest w tekście utworu Marcina Martena. Teledysk można zobaczyć pod poniższym linkiem: https://youtu.be/Xe2tQh4LoVI

więcej »
SABATON, WITHIN TEMPTATION, ELUVEITIE, IMMOLATION, CROWBAR i POWER TRIP dołączają do składu MYSTIC FESTIVAL!
2018-11-23
Przyszedł czas, aby odkryć kolejne karty! Podczas nowej edycji MYSTIC FESTIVAL na scenie, obok SLIPKNOT, KING DIAMOND, EMPEROR, AMON AMARTH, TESTAMENT, POWERWOLF, TRIVIUM, CARCASS i MUNICIPAL WASTE pojawią się zespoły SABATON, WITHIN TEMPTATION, ELUVEITIE, IMMOLATION, CROWBAR oraz POWER TRIP. Festiwal odbędzie się w dniach 25 - 26 czerwca w TAURON Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe. W ciągu dwóch dni, na trzech scenach, pojawi się 28 artystów! Informacje o kolejnych Artystach podamy wkrótce, natomiast już w najbliższy poniedziałek o godzinie 10.00 w sprzedaży pojawią się bilety jednodniowe!

więcej »
EMPEROR kolejnym zespołem na MYSTIC FESTIVAL 2019!
2018-11-16
Miło nam ogłosić, że kolejnym zespołem, który wystąpi podczas przyszłorocznej edycji MYSTIC FESTIVAL, będzie EMPEROR. Warto przypomnieć, że Norwegowie byli headlinerem pierwszej edycji Mystic Festival w 1999 roku, zaś ich debiutancki album „In The Nightside Eclipse" wydany na kasecie (sic!), był pierwszym oficjalnym wydawnictwem Mystic Production.

więcej »
POWERWOLF, TRIVIUM, CARCASS ORAZ MUNICIPAL WASTE KOLEJNYMI WYKONAWCAMI NA MYSTIC FESTIVAL 2019!
2018-11-09
Powerwolf, Trivium, Carcass oraz Municipal Waste to kolejne zespoły na Mystic Festical 2019! Przypomnijmy, że wcześniej ogłoszonym wykonawcami są Slipknot, King Diamond, Testament oraz Amon Amarth. Festiwal odbędzie się w dniach 25 - 26 czerwca w TAURON Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe.

więcej »
KING DIAMOND, TESTAMENT ORAZ AMON AMARTH KOLEJNYMI GWIAZDAMI MYSTIC FESTIVAL 2019!
2018-10-29
King Diamond, Testament oraz Amon Amarth to kolejne, obok ogłoszonego wcześniej Slipknot gwiazdy przyszłorocznej edycji Mystic Festival 2019!

więcej »
SLIPKNOT pierwszą gwiazdą MYSTIC FESTIVAL!
2018-10-23
Z ogromną dumą i radością ogłaszamy, że jedną z gwiazd nadchodzącej edycji MYSTIC FESTIVAL będzie SLIPKNOT. Festiwal odbędzie się w dniach 25 - 26 czerwca w TAURON Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe.

więcej »
MYSTIC FESTIVAL  powróci w 2019 roku!
2018-10-19
Stało się! Po latach na koncertową mapę Polski wraca Mystic Festival - jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo - metalowych festiwali w naszym kraju. Najnowsza edycja odbędzie się latem przyszłego roku, a za jej finalny kształt będzie odpowiadać Mystic Coalition - połączone siły Mystic Production, Knock Out Productions i B90.

więcej »
Grzegorz Turnau wraca do Bedford School i śpiewa po angielsku
2018-10-08
Ta podróż zaczyna się w Bedford, mieście położonym w centralnej Anglii. Jest rok 1980. Grzegorz Turnau – niedoszły absolwent muzycznej podstawówki większość wolnego czasu spędza w dziale muzycznym Bedford School, gdzie stara się dobrać ze słuchu właściwe akordy do ulubionych piosenek Lennona i McCartney’a, które towarzyszyły mu od dzieciństwa i które w dużej mierze ukształtowały go jako piosenkarza.

więcej »
NOWY ALBUM BEHEMOTH OD DZIŚ W SKLEPACH!
2018-10-05
Nowy, długo wyczekiwany album studyjny Behemoth "I Loved You At Your Darkest" ma dziś swoją premierę. Płytę promowały trzy utwory: „Bartzabel”:

więcej »
BEHEMOTH PREZENTUJE WYSTAWĘ THOU ART DARKEST!
2018-09-24
Behemoth promuje swoją najnowszą płytę wystawą sztuki. 5 października ukaże się nowa płyta zespołu Behemoth. Premierze albumu "I Loved You At Your Darkest" towarzyszy wystawa fotografii/obrazów Sylwii Makris oraz rzeźb Tomasza Górnickiego. Prace obydwu artystów nawiązują odważny dialog ze sztuką sakralną i twórczością klasycznych mistrzów malarstwa. Oprócz ekspozycji w Gdańsku i Warszawie, wystawa „THOU ART DARKEST” będzie również prezentowana w Berlinie, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles.

więcej »
BEHEMOTH PREZENUJE „BARTZABEL”
2018-10-01
Nowy album studyjny Behemoth ukaże się 5 października i będzie nosił tytuł "I Loved You At Your Darkest". Dziś zespół zaprezentował nowy klip do utworu „Bartzabel”. Teledysk można zobaczyć pod tym linkiem: https://youtu.be/Dhfy9TPga-c

więcej »
NOWY ALBUM RIVERSIDE JUŻ OD DZIŚ W SKLEPACH!
2018-09-28
Dziś swoją premierę ma nowy, siódmy w dyskografii album studyjny Riverside, zatytułowany „Wasteland”. Krążek promowały następujące utwory: „Lament”: https://youtu.be/4Wqlts7QWA8 „River Down Below”: https://youtu.be/ZS1crIkpnwc oraz „Vale Of Tears”: https://youtu.be/001IMO53JwY

więcej »
PREMIERA NOWEGO ALBUMU FRONTSIDE!
2018-09-17
W ostatni piątek miała swoje miejsce premiera nowego albumu zespołu Frontside. Krążek nosi tytuł "Zmartwychwstanie" i jest to zdecydowanie najcięższy materiał grupy od 2010 roku. Założyciel Frontside, Mariusz „Demon” Dzwonek tak komentuje nowe dźwięki:

więcej »
RIVERSIDE PREZENTUJE NOWY SINGIEL „RIVER DOWN BELOW”
2018-09-07
RIVERSIDE, jeden z najbardziej popularnych za granicą polskich zespołów, prezentuje nowy singiel z ich nadchodzącej siódmej studyjnej płyty, zatytułowanej „Wasteland”. Utwór nazywa się „River Down Below” i można posłuchać go pod tym linkiem: https://youtu.be/ZS1crIkpnwc

więcej »
BEHEMOTH PREZENUJE „WOLVES OV SIBERIA”
2018-09-06
Nowy album studyjny Behemoth ukaże się 5 października i będzie nosił tytuł "I Loved You At Your Darkest". Dziś zespół zaprezentował nowy klip do utworu „Wolves Ov Siberia”. Teledysk, który wyprodukowali Kyle Kadow and Steven Cleavland, można zobaczyć pod tym linkiem:

więcej »
FRONTSIDE ZAPOWIADA NOWY ALBUM, PREZENTUJE NOWY UTWÓR
2018-09-04
Już 14 września ukaże się nowy album zespołu Frontside. Krążek będzie nosił tytuł "Zmartchwywstanie" i jest to zdecydowanie najcięższy materiał grupy od 2010 roku. Zespół zaprezentował już pierwszy fragment muzyczny nowego albumu, bardzo dobrze przyjęty przez fanów utwór „Bez Przebaczenia”. Klip do utworu można zobaczyć tutaj:

więcej »
COMA ZAPOWIADA TRASĘ KONCERTOWĄ Z OKAZJI 20-LECIA ZESPOŁU
2018-08-20
6.10.2018 rozpocznie się trasa koncertowa z okazji 20 - lecia działalności zespołu COMA. Trasa jest wyjątkowa, ponieważ zespół zdecydował, że chce zagrać koncerty w salach, które wielkością pozwolą być BLISKO publiczności, aby podziękować za ostatnie 20 lat.

więcej »
BEHEMOTH UJAWNIA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NOWEGO ALBUMU!
2018-08-02
Nowy, długo wyczekiwany album studyjny Behemoth ukaże się 5 października i będzie nosił tytuł "I Loved You At Your Darkest". Dziś zespół zaprezentował okładkę wydawnictwa oraz pierwszy singiel, który nosi tytuł "God=Dog". Teledysk do utworu, zrealizowany przez Grupę 13 ( http://www.grupa13.com), można zobaczyć pod adresem: https://behemoth.lnk.to/ILYAYD

więcej »
RIVERSIDE PREZENTUJE NOWY UTWÓR „VALE OF TEARS”
2018-07-27
RIVERSIDE, jeden z najbardziej popularnych za granicą polskich zespołów, prezentuje pierwszego singla z ich nadchodzącej siódmej studyjnej płyty, zatytułowanej „Wasteland”. Kompozycja nazywa się „Vale Of Tears” i można posłuchać jej pod tym linkiem:

więcej »
Produkt tygodnia
The Wings Of War Limited Edition Digipak Pre-Order Premiera 22.02.2019
The Wings Of War Limited Edition Digipak Pre-Order Premiera 22.02.2019
47,00 zł
Do koszyka
Top 10 sprzedaży
BALTHAZAR-Fever Digipak
PIAS
49,00 zł
Do koszyka
Fever Digipak
2. ROME
Do koszyka
Le Ceneri Di Heliodoro Digipak
Do koszyka
The End Of Chaos Digipak
Do koszyka
Prąd stały/ Prąd zmienny 2LP...
Do koszyka
Songs for the Dead LIVE BLURAY
Do koszyka
Dionysus Digipak
Do koszyka
Wasteland CD MEDIABOOK
Do koszyka
Vote Is A Bullet Digipak
Do koszyka
I Loved You At Your Darkest LTD Deluxe...
Nowości
ROTTING CHRIST-The Heretics Digipak
The Heretics Digipak
DEZERTER-LTD Nienawiść 100% EP PRE-ORDER Premiera: 22.02.2019
LTD Nienawiść 100% EP PRE-ORDER Premiera: 22.02.2019
 
IRON SAVIOR-Kill Or Get Killed LTD Digipak PRE-ORDER Premiera: 08.03.2019
Kill Or Get Killed LTD Digipak PRE-ORDER Premiera: 08.03.2019
CANDLEMASS-The Door to Doom Digipak PRE-ORDERE Premiera:  22.02.2019
The Door to Doom Digipak PRE-ORDERE Premiera: 22.02.2019
ORGANEK-Czarna Madonna 2CD Digipak Platynowa Reedycja PRE-ORDER Premiera: 29.03.2019
Czarna Madonna 2CD Digipak Platynowa Reedycja PRE-ORDER Premiera: 29.03.2019
Polecamy
MACHINE HEAD-Catharsis LTD CD+DVD Digipak KAMPANIA CENOWA NB! [od 01.12.2018 do 30.03.2019]
Catharsis LTD CD+DVD Digipak KAMPANIA CENOWA NB! [od 01.12.2018 do 30.03.2019]
SLAYER-Repentless LTD CD+BLU RAY Digibook  KAMPANIA CENOWA NB! [od 01.12.2018 do 30.03.2019]
Repentless LTD CD+BLU RAY Digibook KAMPANIA CENOWA NB! [od 01.12.2018 do 30.03.2019]
BETH HART & JOE BONAMASSA-Don't Explain MASCOT PROMOCJA
Don't Explain MASCOT PROMOCJA
© Mystic Production 2005-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Obsługa informatyczna:
Facebook