Logowanie
Nie masz u nas konta?
Zarejestruj się!
Korzystaj ze wszystkich przywilejów
Aktywacja konta
Przypomnij hasło
  lub
Rejestracja
* dane wymagane
zaznaczenie klauzuli 2 i 3 jest dobrowolne, ale konieczne w celu otrzymania od nas informacji marketingowych
Co zyskujesz?
Dostęp do historii zamówień
Darmowy transport zakupów
powyżej 250zł
Skrócenie procedury zamówienia dzięki wyeliminowaniu konieczności wypełniania formularzy danych
Śledzenie statusu zamówień
Nie masz zainstalowanego flash
player-a, kliknij aby pobrać
Twoje zakupy
brak produktów w koszyku
Łączna cena:
0,00
eCardMaster CardVisaPayPal
Klipy
Me And That Man
Confession
Klip zarejestrowany z gościnnym udziałem znanego ze szwedzkiej formacji Shining, Niklasa Kvarfortha, który promuje nowy, drugi album formacji „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”. Wydawnictwo, także w wersji winylowej, oraz limitowany zestaw z koszulką, można zamawiać pod tym linkiem: https://bit.ly/2tNoW6E
Leniwiec
Moje Miasto
Gaba Kulka
Jeszcze
Akurat
Miłość
ØRGANEK
O, matko!
Helloween
My God-Given Right
Cradle Of Filth
Right Wing Of The...
Korpiklaani
Pilli On Pajusta...
Behemoth
Messe Noire
Thy Disease
Global Technocratic...
CZESŁAW ŚPIEWA
Czesław Śpiewa to projekt Czesława Mozila, Duńczyka polskiego pochodzenia, wokalisty i kompozytora, absolwenta Royal Danish Music Academy. Muzyczna przeszłość Czesława to przede wszystkim istniejący od 2000 roku zespół Tesco Value, który koncertował we wszystkich ważnych klubach Danii, oraz na słynnych festiwalach Roskilde i Copenhagen Jazz Fest. Określając muzykę Czesława na pewno łatwiej byłoby wymienić czego w niej nie ma niż wyszukać wszystkie niespotykane połączenia składników. Muzyczny kabaret, punk, alternatywa, miejski folk, tango to jedynie drogowskazy w twórczości Czesława, które mają to do siebie, że można za nimi podążyć...lub obrać zupełnie inną drogę.

Album Debiut trafił do sklepów w marcu 2008 i od tamtej pory jest jedną z najlepiej sprzedających się polskich płyt ostatniej dekady. Jako jeden z niewielu, zbliża się do statusu podwójnej platyny. Czesław został za Debiut uhonorowany aż trzema Fryderykami, w tym najważniejszym, przyznawanym przez publiczność!

Zagrał gościnnie na płytach Hey "MTV Unplagged", Gaba Kulka "Hat, Rabbit" i Hurt "Wakacje i Prezenty".

Inni artyści o Czesławie:

(Kasia Nosowska / Hey) Cześć i Sława dla Czesława! Nie pamiętam, jak było zanim się pojawił.

(Tomek Lipiński) Czeslaw to absolutnie wyjątkowe zjawisko. Jego ogromna wrażliwość na dźwięki i słowa sprawia, ze albo go kochasz, albo go nie znasz.

(Nergal / Behemoth) Nie wiem, jaki to gatunek muzyczny, nie wiem, jak ten gość to robi... Ale dźwięki, które produkuje Czesio nie są z tego świata. Prawdziwie bajkowa muzyka. Rzecz niezwykła i wyjątkowa na polskim rynku. Ja jestem zaczarowany.

Czesław o Czesławie:

Koledzy zawsze mówili: Czesław, ty skończysz w Polsce. A że miałem przez ostatnie sześć lat możliwość brać bardzo wielu przyjaciół muzyków do Polski, i prywatnie, i na granie koncertów, tak samo jak ja zakochali się w Polsce. Ja w Polsce odkrywam całkiem inne realia niż te, z jakimi moi rodzice się spotykają oglądając wiadomości, czy inne programy rozrywkowe w telewizji. Nudzi mnie ten lęk emigrantów, którzy spędzili dwadzieścia lat poza krajem i nie maja żadnego pojęcia jak toczy się codzienne życie młodego polaka w Polsce. Wiem ze jeszcze daleko do standardów życiowych powiedzmy Skandynawii, ale ta energia, którą czuje w Polsce naszej generacji jest piękna! I dla mnie tu jest prawdziwy punk. Widzę jak ludzie wałczą o swoje sprawy, realizują swoje marzenia, a że tyle ludzi wyjechało na krótszy lub dłuższy czas w świat, tylko to naszemu kraju dobrze zrobi, jak może być inaczej? Ja widzę swoja przyszłość w Polsce. Dania zawsze będzie dla mnie ważna, moi rodzice i siostra tam mieszkają. Ale odkryłem polski język śpiewany, I poznałem tyle pięknych, ciepłych ludzi ostatnie lata, ze nie widzę siebie gdzieś indziej niż w tym dzikim kraju o nazwie Polska (śmiech)
Nowości
My Dying Bride -The Ghost Of Orion JEWEL CASE
The Ghost Of Orion JEWEL CASE
TESTAMENT-Titans of Creation PRE-ORDER Premiera: 03.04.2020
Titans of Creation PRE-ORDER Premiera: 03.04.2020
NIGHTWISH-Human Nature LTD 2CD DIGIBOOK PRE-ORDER Premiera 10.04.2020
Human Nature LTD 2CD DIGIBOOK PRE-ORDER Premiera 10.04.2020
 
Myrkur -Folkesange
Folkesange
KATATONIA-City Burials LTD DIGIBOOK PRE-ORDER Premiera: 24.04.2020
City Burials LTD DIGIBOOK PRE-ORDER Premiera: 24.04.2020
SOSNOWSKI-Tylko się nie denerwuj + AUTOGRAF - OSTATNIE SZTUKI
Tylko się nie denerwuj + AUTOGRAF - OSTATNIE SZTUKI
© Mystic Production 2005-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Obsługa informatyczna:
Facebook