Logowanie
Nie masz u nas konta?
Zarejestruj się!
Korzystaj ze wszystkich przywilejów
Aktywacja konta
Przypomnij hasło
  lub
Rejestracja
* dane wymagane
zaznaczenie klauzuli 2 i 3 jest dobrowolne, ale konieczne w celu otrzymania od nas informacji marketingowych
Co zyskujesz?
Dostęp do historii zamówień
Darmowy transport zakupów
powyżej 250zł
Skrócenie procedury zamówienia dzięki wyeliminowaniu konieczności wypełniania formularzy danych
Śledzenie statusu zamówień
Nie masz zainstalowanego flash
player-a, kliknij aby pobrać
Twoje zakupy
brak produktów w koszyku
Łączna cena:
0,00
eCardMaster CardVisaPayPal
Klipy
Me And That Man
Confession
Klip zarejestrowany z gościnnym udziałem znanego ze szwedzkiej formacji Shining, Niklasa Kvarfortha, który promuje nowy, drugi album formacji „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”. Wydawnictwo, także w wersji winylowej, oraz limitowany zestaw z koszulką, można zamawiać pod tym linkiem: https://bit.ly/2tNoW6E
Leniwiec
Moje Miasto
Gaba Kulka
Jeszcze
Akurat
Miłość
ØRGANEK
O, matko!
Helloween
My God-Given Right
Cradle Of Filth
Right Wing Of The...
Korpiklaani
Pilli On Pajusta...
Behemoth
Messe Noire
Thy Disease
Global Technocratic...
HERMH
Początki Hermh sięgają 1993 roku. Rok później zespół nagrywa pierwsze demo zatytułowane "Oremus Peccatum (Refaim)", a potem kolejne, "Crying Crowns of Trees". W wersji kasetowej wydała je mała podziemna firma Witching Hour Prod., a w wersji CD włoska Entropy Prod. Latem 1995 r. grupa podpisuje kontrakt z niemiecką Last Epitaph Prod., czego owocem jest album "Taran". Zespół otwiera też koncerty m.in. VADER, BEHEMOTH i LAKE OF TEARS. W 1996 roku HERMH wiąże się z Pagan Records i powstaje kolejny krążek zatytułowany "Angeldemon", który był dużym krokiem naprzód w stosunku do poprzednich produkcji. Grupa nagrywa również swoją wersję "Czarnych Zastępów" KAT-a na wydaną w 1997 r. przez Pagan Rec. płytę "Czarne Zastępy - W Hołdzie KAT". Kolejnym wydawnictwem HERMH miał być "Eden's Fire", ale ostatecznie, na skutek różnic dzielących członków zespołu, nie dochodzi do sesji nagraniowej, a poszczególni muzycy zasilają UNKNOWN DIMENSIONS, DOMINIUM, MOON i CHRIST AGONY.

W 2003 roku zespół reaktywuje wokalista Bart, jednak z oryginalnego składu pozostaje tylko on. Szeregi HERMH uzupełniają muzycy m.in. ABUSED MAJESTY i ASGAARD. W styczniu 2004 r. w Hertz Studio miała miejsce dwutygodniowa sesja nagraniowa mini-albumu "Before the Eden - Awaiting the Fire". W sumie materiał zawiera 40 minut nowoczesnego, symfoniczno-vampirycznego black metalu. Dwa utwory są całkowicie premierowe, trzy z nich to nowe wersje starszych dokonań zespołu, a dwa to covery (MAYHEM i BATHORY). Dodatkowo na płycie umieszczony został profesjonalnie wykonany video clip do numeru "Hunger". Zaraz po wydaniu krążka zespół wyrusza na trasę koncertową wraz z LUNA AD NOCTUM oraz ASGAARD zaliczając 9 bardzo udanych krajowych koncertów. Po dobrym przyjęciu przez prasę i fanów MCD "Before The Eden." zespół intensywnie zaczął pracę nad 3 albumem o dawno ustalonym tytule "Eden`s Fire" Wczesną wiosną 2005 HERMH zalicza kilka udanych koncertów m.in. grając u boku BEHEMOTH oraz CLOSTERKELER,SACRIVERSUM,czy ARTROSIS. Do dobrych występów należy także zaliczyć koncert na małej scenie Metalmanii 2005 w katowickim "Spodku".

Po kilku miesiącach intensywnej pracy powstaje materiał na płytę "Eden`s Fire". Płytę nagrano jak zwykle w rodzimym HERTZ STUDIO pod czujnym okiem braci Wiesławskich. Płyta zawiera ponad 40 minut bardzo intensywnego i symfonicznego black metalu. Materiał utrzymany w średnich i szybkich tempach jawi się jako najbardziej brutalny a zarazem najbardziej spójny w dorobku zespołu. Po kilku miesiącach opóźnienia wydania płyty spowodowanym odmówieniem tłoczenia płyt przez kolejne tłocznie, ze względu na kontrowersyjną okładkę oraz teledysk zawarty jako bonus na płycie, ostatecznie płyta ukazuję się w lutym 2006 w Polsce dzięki EMPIRE RECORDS dołączona do magazynu TRASH`EM ALL , natomiast wydaniem na cały świat w formie ekskluzywnego digi packu zajęła się jak zawsze PAGAN RECORDS.

Po bardzo dobrym przyjęciu przez prasę oraz fanów płyty zespół zalicza wczesną wiosną 2006 bardzo udaną 9 koncertową trasę u boku BEHEMOTH ,VIRGIN SNATCH oraz CORRUPTION. Na tę trasę zostają przygotowane w formie digi packów wznowienia płyt "Echo" oraz "Taran" które pojawiają się w kwietniu 2006 w ściśle limitowanym do 500szt. nakładzie. Zostają wzbogacone o archiwalne nigdzie wcześniej nie publikowane utwory. Jesień 2006 przynosi kolejną, tym razem 14 koncertową trasę w roli headlinera, wraz z HELL-BORN, BLINDEAD oraz MASSEMORD zespół przemierza po raz kolejny kraj i kończy trasę bardzo udanym koncertem u boku CRADLE OF FILTH. Obie trasy zostają entuzjastycznie przyjęte i dają doskonała promocję zespołowi. Po małej wakacyjnej przerwie, zespół przygotował materiał na MCD "After The Fire-Ashes" który kończy trylogię Płomieni Edenu tym samym kończy tryptyk i powrót zespołu na scenę. Materiał ten ukazuje się ostatecznie późną wiosną 2008 wspólnie z przygotowanym DVD o tytule "The SpiritUal Nation Born" w formie podwójnego digi packu oraz jako oddzielne wydawnictwa. Wydaniem tego materiału jak i w przypadku poprzednich wydawnictw zajęła się w kooperacji z WITCHING HOUR - PAGAN RECORDS.

Rok 2007 przynosi zmiany personalne. Miejsce Icanraza za bębnami zajmuje ZUBER . Natomiast stanowisko drugiego gitarzysty obejmuje MAAR , udzielający się wcześniej w ABUSED MAJESTY oraz grający także w gothic-metalowym VIA MISTICA. Zaczyna się żmudny proces przygotowywania nowej płyty zespołu. W marcu 2008 zespół melduje się na 2 miesiące w studiu HERTZ . Zaraz po rejestracji śladów , zostaje przygotowany teledysk do utworu otwierającego płytę :HAIRESIS z grupą filmową INBORNMEDIA . Ostateczny mix oraz post-produkcja płyty kończy się w sierpniu 2008 . Zespół podpisuje kontrakt na wydanie płyty z obecnie najlepszą polską wytwórnią MYSTIC PRODUCTION , która wyznacza termin premiery płyty na 17 listopada 2008.
Nowości
My Dying Bride -The Ghost Of Orion JEWEL CASE
The Ghost Of Orion JEWEL CASE
TESTAMENT-Titans of Creation PRE-ORDER Premiera: 03.04.2020
Titans of Creation PRE-ORDER Premiera: 03.04.2020
NIGHTWISH-Human Nature LTD 2CD DIGIBOOK PRE-ORDER Premiera 10.04.2020
Human Nature LTD 2CD DIGIBOOK PRE-ORDER Premiera 10.04.2020
 
Myrkur -Folkesange
Folkesange
KATATONIA-City Burials LTD DIGIBOOK PRE-ORDER Premiera: 24.04.2020
City Burials LTD DIGIBOOK PRE-ORDER Premiera: 24.04.2020
MUSTASCH-Killing It For Life PRE-ORDER Premiera: 24.04.2020
Killing It For Life PRE-ORDER Premiera: 24.04.2020
© Mystic Production 2005-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Obsługa informatyczna:
Facebook